2019-03-03 Koncert zespołu The Animals

DATA - poniedziałek, 4 marca, godz. 19.00
 
MIEJSCE - Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2
 
BILETY - w cenie od 39 do 249 zł - do nabycia na: www.KupBilecik.pl
- Ceny biletów ECONOMY zależą od czasu, w którym są sprzedawane. Czym bliżej koncertu tym droższe. Warto nabywać je jak najszybciej.
- Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowej pocztówki z autografem artsyty. Zdjęcia wykonujemy zawodowym aparatem i można je po 24h ściągnąć z oficjalnego profilu Michała na Facebooku.
- Bilety FIRST CLASS to bilety sponsorskie, w cenie których możecie Państwo wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem. Otrzymacie również najnowszą płytę CD z dedykacją Michała. W pierwszej kolejności wejdziecie na zaplecze zespołu i zagwarantujemy Wam miejsca w pierwszym rzędzie :-)
 
ORGANIZATOR - RedAdler Sp. z o.o. 
 
 
2019-03-04 michal wisniewski
 
 
    Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, giatara i instrumenty perkusyjne :-) Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. A NIECH GADAJĄ to osobisty komentarz artysty do tej długiej, przebytej drogi w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości. Gratka nie tylko dla fanów!
    Organizator koncertu nie odwołuje imprez nawet przy słabej frekwencji. Gwarancja odbycia się imprezy wynosi 100%.